General terms and conditions
company
kor-model
Jan Kořínek
U Velké skály 85/14
181 00  Praha 8
IČO: 02591103
Web: www.kor-model.cz
e-mail: kor-model@kor-model.cz
(hereinafter „vendor“)

General statute
These terms and conditions are valid for any trades provided through this website (www.kor-model.cz).

Product order
Odesláním internetové objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky, vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami a zároveň potvrzuje svou způsobilost k právním úkonům. Pokud kupující při zadávání objednávky správně vyplní e-mailovou adresu, bude mu na ni doručena kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému e-shopu. Pokud neodejde kopie objednávky na zadanou e-mailovou adresu, v nejbližším možném termínu nás kontaktujte. Objednávat zboží lze rovněž e-mailem.
Objednávka je vždy považována za závaznou pro obě strany, není-li dohodnuto jinak.

Kupní smlouva
Kupní smlouva, jejíž součástí jsou i tyto všeobecné obchodní podmínky, vzniká doručením kupujícím v rámci e-shopu řádně vyplněné, potvrzené a odeslané objednávky prodávajícímu.

Storno objednávky
Kupující může objednávku stornovat zasláním e-mailu. Storno objednávky bude akceptováno jen v případě, kdy ještě nedošlo k expedici zásilky. 

Prodávající si vymezuje právo objednávku zrušit, v případě, že zboží bude vyprodané nebo se již přestalo vyrábět. O zrušení objednávky bude kupující informován e-mailem.

Dodací podmínky
Dodávka se provádí standardně v rámci České republiky.
V případě zasílání zboží mimo ČR budou dodací podmínky sjednány individuální dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.
Objednané zboží je standardně expedováno do 10 pracovních dnů od přijetí objednávky, resp. od připsání platby na bankovní účet prodávajícího. V případě prodlení bude kupující předem informován.

Poštovné a balné
Zboží bude zasláno poštou. Poštovné bude účtováno dle platného ceníku.
Balné se neúčtuje.

Způsoby platby
Dobírka.
Bankovní převod.

Záruka a reklamace
Případné reklamace budou vyřizovány individuální dohodou mezi prodávajícím a kupujícím. Kupující je povinen si po převzetí zásilky její obsah pečlivě zkontrolovat a případné poškození nebo vady neprodleně oznámit prodávajícímu. Prodávající nenese žádnou odpovědnost za vady způsobené dopravcem.

Odstoupení od kupní smlouvy
Je-li kupujícím spotřebitel, může do 14 dnů v souladu s platným ustanovením občanského zákoníku bez udání důvodu od smlouvy odstoupit a zboží vrátit. Prodávající peníze za odmítnuté zboží vrátí do 30 dnů od doručení odstoupení od smlouvy. Příslušnou částku sníženou o poštovné a jiné náklady spojené s expedicí prodávající zašle na účet kupujícího nebo poštovní poukázkou dle dohody. Předpokladem je doručení vraceného zboží. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nést znaky používání či jinak znehodnocené a musí být zabalené v originálních obalech spolu s veškerým příslušenstvím.

Ochrana osobních údajů
Osobní údaje kupujících jsou chráněny před zveřejněním a jakýmkoli zneužitím a
jsou používány pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci s kupujícím
http://www.moraplast.cz/cs/obaly-a-technicke-dily-z-epp